Skyline 33 Two Bedroom Apartment With Sea Views

  • 89 m²
  • 2 sovrum
  • 2 badrum
  • 6 gäster
  • 3 sängar

Skyline 33 Two Bedroom Apartment With Sea Views Benidorm ger snabb tillgång till olika sevärdheter i stan, som Torre Vigia, som ligger cirka 5 minuters promenad bort. Den här 89 m² stora lägenheten har en terrass och en privat pool för gästernas ultimata avkoppling.

Boendet erbjuder balkong och sitthörna, samt bekvämligheter som luftkonditionering. En bidé och en dusch erbjuds i lägenheten och garanterar en bekväm vistelse. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också tillgängliga.

Skyline 33 Two Bedroom Apartment With Sea Views erbjuder vattenkokare, te-/kaffebryggare och kylskåp.

Om du vill bo i distriktet Rincon de Loix är lägenheten ett bra val, 6 km från Acqua Natura park. Om du vill utforska omgivningarna kan du besöka parque natural Sierra helada, några meter bort från boendet. Ungefär 10 minuter med bil från Skyline 33 Two Bedroom Apartment With Sea Views hittar du Balco del Mediterrani. Den här lägenheten med 2 sovrum ligger nära linbanestationen P3.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Skyline 33 Two Bedroom Apartment With Sea Views Benidorm
Skyline 37 Terraza Con Vista Al Mar
Mobilpris

Skyline 37 Terraza Con Vista Al Mar

9.6
Exceptionellt 18 recensioner
37 m från boendet
USD 103 USD 93
per natt
Skyline 25 Apartamento Con Terrazas Privadas Y Vistas Increibles
Mobilpris

Skyline 25 Apartamento Con Terrazas Privadas Y Vistas Increibles

37 m från boendet
USD 82 USD 74
per natt
Planta 21 Apartamento Con Terraza Privada Y Vistas Al Mar
Mobilpris

Planta 21 Apartamento Con Terraza Privada Y Vistas Al Mar

9.1
Utmärkt 26 recensioner
37 m från boendet
USD 174 USD 157
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Alicante Flygplats
    61 km

    Tågstationer

    Disco Benidorm spårvagnsstation
    2,4 km

    Faciliteter

    Parkering

    • Gratis parkering

    Boendetjänster

    • Säkerhet

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    Fritid

    • Utomhusbassäng
    • Solsängar
    • Trädgård

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Sittgrupp
    • Terrass
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    LicensnummerESFCTU00000302800040933000000000000000000VT-483217-A6,VT-483217-A
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Skyline 33 Two Bedroom Apartment With Sea Views?
      Populära sevärdheter nära Skyline 33 Two Bedroom Apartment With Sea Views inkluderar bland annat Balco del Mediterrani, Plaça Triangular, parque natural Sierra helada.
    • Hur stort är Skyline 33 Two Bedroom Apartment With Sea Views?
      Skyline 33 Two Bedroom Apartment With Sea Views har en total yta på 89 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Alicante Flygplats
    61 km

    Tågstationer

    Disco Benidorm spårvagnsstation
    2,4 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Skyline 33 Two Bedroom Apartment With Sea Views Benidorm

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng